Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Play Station 4 kako nov

15 000 МКД

Се продава од: Даниел 21 мај 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Playstation
Модел
PS4
Се продава Play Station 4, купен е пред 4 месеци и користен многу малку притоа и многу зачуван + со него доаѓаат и контролер (џоистик) и три игри ( Uncharted 4 , The Last Of Us, Ratchet & Clank)
Даниел
075989075
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации