Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 4 Slim 1TB + Controller + 2 igri

16 500 МКД

Се продава од: Viktor Zdravkovski 19 септ. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS4
Se prodava Playstation Slim 1TB so eden controller i dve igri ( Death Stranding + Resident Evil 2 ). Playstation-ot e kako nov, malku e igran, kupen e pred pomalku od edna godina.
Viktor Zdravkovski
071789609
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации