Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PlayStation 4 Pro 1TB

16 900 МКД

Се продава од: Стојанче Вчера 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS4
Се продава нов PlayStation 4 Pro 1TB со еден контролер (рачка).
Стојанче
070498167
Leaflet
Кон почеток