Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS4 Slim i igri

400 ЕУР

Се продава од: Viktor 02 авг. 01:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS4
Prodavam PS4 Slim koristen 7 meseca kupen e od USA mnogu socuvan i orginal 5 igri plus edna simnata od Playstation Store. Igrite gi ima na slikata. Cenata e za se zaedno.
Leaflet
Кон почеток