Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

се продава Play Station 4 slim

14 500 МКД

Се продава од: Среќко Поповски 14 ноем. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS4
Продавам PS4 slim купен пред две години во Галерија.
Одлично е чуван. Со него оди и еден џојстик и две игри, „Call of duty WWII“ и „Call of Duty Black ops 4“
Среќко Поповски
072979009
Leaflet
Кон почеток