Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vrsam popravki na PS3 i PS4 Joystici controleri

Се продава од: Nasko 22 авг. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS4
Popravka,servisiranje i zamena na starite i dotraeni delovi so novi delovi i za site vidovi Joystici (kontroleri) za PS3 i PS4
Кон почеток