Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 4 500 GB 1 kontroler NOVO

20 799 МКД

Се продава од: Milena 23 авг. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS4
Ps4 Нов, нераспакуван! Купен во Германија, има 1 година гаранција.
Содржи:
1 x PlayStation 4 конзола 500 GB
1 x DualShock безжичнa рачкa
1 x AC струен кабел, HDMI кабел
1 x USB 2.0 кабел
1 x Моно слушалка
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации