Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 4 500gb

0 МКД

Се продава од: Петар 06 септ. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS4
Kupen pred tri meseca, cisto nov, so igra the las of us, Cena po dogovor.
Петар
070320559
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации