Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS4 500GB

300 ЕУР

Се продава од: Dimitriev Dame 17 мар. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS4
Se prodava PS4 500GB star 3 godini so 2 kontroleri i 3 igri(UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION, FIFA 16 i FIFA 18). Ekstra socuvan.
Dimitriev Dame
072227000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации