Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox 360 + kinetic

13 000 МКД

Се продава од: Marjan 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Xbox
Модел
360
Има 40 игри,еден joystick,чипуван е.
Игри:Gta V,Fifa 17,Forza Horizon 2,Formula 1,
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации