Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBOX 360 Slim

11 000 МКД

Се продава од: David 15 септ. 16:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Xbox
Модел
360
Prodavam Xbox360 slim. Malku koristen, so nego sleduvaat 2 kontroleri(dzojstici), 20 igri i 8gb externo USB.
Igrite se:
Call of duty(Adwanced Warefare, Ghosts, Black Ops 2); Assassin's Creed(Black Flag, Rogue, Brotherhood); Minecraft; Nba 2K13; Fifa15; Pes 2013; Hitman Absouloution; Watch Dogs; Blur; Need for Speed Most Wanted; Grand Theft Auto(GTA IV i GTA V)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации