Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox 360

13 000 МКД

Се продава од: Nikola 17 ноем. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
360
Prodavam xbox 360, kinect, 2 joysticks, originalni igri i snimeni igri.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации