Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat 2 konzoli Xbox 360 (so 40 igri + 2 palki)

7 000 МКД

11 900 МКД

Се продава од: .... 23 јан. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
360
Se prodavaat 2 konzoli Xbox 360 so vrvni 40 igri i 2 palki za 7.000 denari.
Kontakt tel 071 227 888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации