Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox 360 E

9 000 МКД

Се продава од: Sanja Ristova 05 авг. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Xbox
Модел
360
Se prodava Xbox 360 E vo ispravna sostojba ,koristen mnogu malku.So 1 racka i site potrebni kabli i adapteri.
Sanja Ristova
071210354
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации