Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBOX ONE S

250 ЕУР

Се продава од: Hristijan 05 септ. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Xbox
Модел
One S
Se prodava xbox one s 500gb so 1 kontroler so 2 igri fifa2018 i pubg. Nekoristen mnogu so kutija. Ima xbox gold do februari.
Hristijan
078238988
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации