Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox One S 1TB Fifa 17 + 4 igri na hdd

325 ЕУР

Се продава од: Trajce 09 септ. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Xbox
Модел
One S
Продавам xbox one s 1TB so 1 kontroler, Fifa 17 igra na cd, 2.0 hdmi kabel. Konzolata e kako nova, 5 meseci e koristena donesena e od Germanija. Na hdd ima uste 4 igri: Never Alone, Star wars Battlefront, Rayman Legends i Chariot. Spustenite igri se uredno plateni od Microsoft Store
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации