Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBOX ONE ELITE 1 TB Hybrid drive

25 000 МКД

Се продава од: Ema 07 јан. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
One
XBOX ONE ELITE Console, XBOX Elite wireless Controller, Interchangeable D-pads, Interchangeable Thumbsticks, Paddles, Carrying case, USB cable, Xbox One Headset, High speed HDMI Cable, Wireless Network capability, 1 TB Hard drive.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации