Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBOX ONE X so 2 dzojstika i 4 igri

18 000 МКД

24 000 МКД

Се продава од: Martin 27 окт. 13:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
One
Одлично сочуван Xbox One X подржува 4K помалку од една година користен конзолата е супер доаѓа со 2 џојстика и пуњач за двата џојстика и 4 игри FIFA 20, MAFIA III, Tom clancys the divison, Star Wars Battlefront 2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации