Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBox One

10 800 МКД

Се продава од: Antonio Dzamtovski 16 фев. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
One
Се продава поволно X-Box One со 10 тина игри и 2 џоестика.
Во исправна состојба малку користен.
Antonio Dzamtovski
078 530 760
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации