Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Птодавам кинект за x-box one не користен

3 000 МКД

Се продава од: Љупка Чичевска-Стоевска 20 фев. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
One
Птодавам кинект за x-box one не користен
Љупка Чичевска-Стоевска
076 313 051
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации