Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox One Kinect

3 000 МКД

Се продава од: Mile 08 дек. 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Xbox
Модел
One
Prodavam kinect za Xbox One vo besprekorna sostojba, kako nov!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации