Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xbox One 500 GB +Lojera(Igri)

170 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Art 21 мар. 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Xbox
Модел
One
1.Xbox One 500 GB-170€
2.Xbox One 500 GB + Destiny+Pes2015- 200€
3.Xbox One 500 GB + Destiny+Pes2015+Gta5+Minecraft-220€

Art
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации