Објавени: јан. 27 2017 08:40

Pikado profesionalno

Објавени: јан. 27 08:40
Прегледи: 13
Ovlasten zastapnik za Makedonija.Prodazba i iznajmuvanje.Tel.DARKO 072/208-870..Distributivna mreza vo slednive gradovi i okolinata-Skopje,Tetovo,Gostivar,Kicevo,Ohrid,Struga,Debar i istocna Makedonija Kumanovo,Veles,Sveti Nikole,Stip,Radovis,Kocani,Strumica,Gevgelija,Berovo,Delcevo.2010 godina,jubilejna godina,20 godini na Makedonskiot pazar.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072/208-870
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации