Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 07:38

Ласери за забави за надворешна употреба

МКД

Објавени: ноем. 24 07:38
Прегледи: 240

Ласетите се водоотпорни за внатрешна и надворорешна употреба со кабел 5м...
Работат на 220 волти...
Опфаќа простор од 55м2...

Цена 800 ден..
Контакт тел. 078/390/355

Праќам по карго...
Опис на линк

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

 УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ 

Увоз и продажба на половни автомобили...
 Платени сите давачки до регистрација ( царина, тив, хомологација и преведени документи).... 

Кочани

тел. за контакт 078 390 355


Посети ја страната на нашата продавница

Кочани

078/390-355

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ 

Увоз и продажба на половни автомобили...
 Платени сите давачки до регистрација ( царина, тив, хомологација и преведени документи).... 

Кочани

тел. за контакт 078 390 355


Кочани 078/390-355
240
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078/390-355
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации