Објавени: јун. 24 2022 01:59

Kompjuteri vo dobra ssotojba

ЕУР

Објавени: јун. 24 01:59
Прегледи: 219
Se prodavat 8 kompjuteri sve komplet so masi,monitori,mausi,tastaturi spremni za internet kaffe.
Cena 650 evra sve komplet
Moze zamena i so Pikado,fudbalce,ili ps5 ili ps4
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
219
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075447708

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации