Објавени: јул. 15 2021 04:02

Nintendo Switch Bundle

ЕУР

Објавени: јул. 15 04:02
Прегледи: 380
Prodavam poloven Nintendo Switch, vo dobra sostojba za odlična cena. Vo ovoj paket dobivate 3 igri, dopolnitelen prostor za skladiranje od 16 GB i futrola za nintendo switch.

3-te igri se
Legend of Zelda Breath of the Wild
Super Mario Odessy
Hello Neighbor

270-250 eur

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
380
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071650465
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации