Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prodazba na Nintendo Wii

6 000 МКД

Се продава од: Darijan Davidovik 15 јан. 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nintendo
Модел
Wii
Prodavam malku koristeno Nintendo Wii so dodatoci
-1 wii consola
-1 wii kontroler
-1 nunchak
-1 usb so 5 igri
-1 wii adapter(se koristi za nekoj igri)
Darijan Davidovik
 
071333174
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации