Објавени: мај 19 2022 06:32

Nintendo Switch OLED

МКД

Објавени: мај 19 06:32
Прегледи: 217
Продавам Nintendo Switch OLED купен од Галерија. Конзолата има гаранција и истата е користена 2 недели. Оди комплет со футрола и една игра (Minecraft). Цената е фиксна
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
217
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071241346

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации