Објавени: ноем. 19 2023 09:58

Se prodava PS4 Pro

МКД

Објавени: ноем. 19 09:58
Прегледи: 161
Se prodava PS4 Pro vo odlichna sostojba, kupen vo Galerija vo 2019 godina. Doagja so dva kontroleri i dve igrici, Fifa19 i GTA5. Celosno chisti ventilatori i stavena nova pasta na procesorot. Idealen za igra bez nikakva buka.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
161
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075277839
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации