Објавени: ноем. 15 2022 02:04

Playstation 4 slim, 1 kontroler, 11 igri

МКД

Објавени: ноем. 15 02:04
Прегледи: 172
Igri: fifa 20, tom clancy's the division 2, NBA2K21, Red dead redemption 2, The last of us REMASTERED, Uncharted 4 A Thiefs End, The crew 2, Spider man, The last of us part II, Ghost of tsushima, horizon zero dawn
Playstation 4: 500gb
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
172
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации