Објавени: ноем. 25 2022 09:01

IDC Shop, popust na igri i konzoli

МКД

Објавени: ноем. 25 09:01
Прегледи: 56
Samo denes popust na site igri i konzoli.
PS4, PS3, PS2, XBOX...
IDC Shop
070/604-140
http://www.idc.com.mk/
Naselba Aerodrom, Skopje
Prakame po kargo
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
56
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071511166

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации