Објавени: апр. 28 2021 07:49

PS4 Pro 1TB plus 6 games

ЕУР

Објавени: апр. 28 07:49
Прегледи: 145
Se prodava PS4 Pro 1TB.

Mnogu malku koristen - maksimalno socuvan, so dva kontrolori + 6 igri.

- Red Dead Redemption 2 (CD)
- Fifa 20 (CD)
- Fifa 19 (CD)
- Mud Runner (CD)
- Ratchet Clank (CD)
- NBA 2k19 (Instalirana na akaunt)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
145
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38978567905

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации