Објавени: ноем. 22 2022 05:44

KUPUVAM PS4/PS3 | CIPUVAM PS4/PS3

МКД

Објавени: ноем. 22 05:44
Прегледи: 909
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
💵 Kupuvam ispraven PlayStation 4:
✅ PS4 Fat so 1 racka = 8.000 den.
✅ PS4 Slim so 1 racka = 10.000 den.
✅ PS4 Pro so 1 racka = 13.000 den. (model: 72xx)
+ 1000 den. za sekoja dopolnitelna racka
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
💶 Kupuvam ispraven PlayStation 3:
☑ PS3 Fat so 1 racka = 2.000 den
☑ PS3 Slim so 1 racka = 3.000 den
☑ PS3 Super Slim so 1 racka = 3.000 den.
+ 500 den. za sekoja dopolnitelna racka
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔ VITA = 4.000 den.
✔ PSP = 1.500 den.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🎮 Kontroleri/Dzojstici/Racki za PS4 i PS3
💿 Igri na disk (CD) za PS4 i PS3
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🔑 Jailbreak [cipuvanje] na PS4, PS3 i PSP so instalacija na 10 igri = 500 den.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
💽 Eksteren hard disk poln so igri po Vas izbor za cipovan PS4 i PS3:
- 1TB = 2.500 den.
- 500GB = 1.500 den.
- 320GB = 1.200 den.
- 250GB = 1.000 den.
💾 Memoriska karticka za PSP:
- 32GB so 25 igri = 1.000 den.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📥 Instalacija na igri vo cipuvan PS4, PS3, PSP.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📞 071/511-166 📱Viber/WhatsApp
ℹ Sekoj den od 07.00 do 23.00
®️AF
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
909
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071511166

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации