Објавени: дек. 07 2021 05:25

PS4 Playstation so igri

МКД

Објавени: дек. 07 05:25
Прегледи: 38
Се продава PS4 Playstation 500 gb. заедно со 3 рачки и сите игри кои се прикажани на сликата. Посебно не ги продавам!

контакт:077/883-857 - Еко

Цена: 26.000 ден
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077/883-857

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации