Објавени: јун. 24 2021 07:03

PlayStation 4 500GB

МКД

Објавени: јун. 24 07:03
Прегледи: 207
Prodavam Play Station 4 so 500GB memorija, originalen kontroler, 4 igri na CD i 4 virtuelni igri vnatre vo Play Stationot.

CD games:
The LEGO Movie Videogame
Minecraft
Ratchet and Clank
Moto Racer 4

Virtual games:
Fortnite
Rocket League
Rayman Legends
Plants vs Zombies: Garden Warfare 2
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
207
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070250176

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации