Објавени: септ. 25 2020 10:49

Prodavam PlayStation 4 Pro

МКД

Објавени: септ. 25 10:49
Прегледи: 176
Prodavam Playstation 4 Pro so 5 igri, 2 kontroleri i ps4 camera.Igri: titanfall 2, Tom Clancys Gost recon wildlands, fifa 18, battlefiled 1 revolution i grand turismo sport. PlayStationot e socuvan dobro i koriste
2 godoni.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
176
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076407595

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации