Објавени: јун. 03 2021 02:17

PS3 Slim so devet igri

МКД

Објавени: јун. 03 02:17
Прегледи: 355
Prodavam Playstation3 dobro socuvan so 9 igri
bez joystici ili so dva joystika vo ne tolku dobra forma, no rabotat
Igri:
Minecraft
Assasian greed 4
Grid 2
Grand turizmo 6
Diablo
Uncharted
Call of duty
Far cry 2
Tomb raider underworld


Cena 5500 den
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
355
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076269268

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации