Објавени: окт. 16 2022 12:19 Моментално гледате: 4

Playstation 5 NOVI SO ODLICNI CENI!!! DOSTAPNI VEDNAS!!!

ЕУР

Објавени: окт. 16 12:19
Прегледи: 2261
Моментално гледате: 4
Se prodavaat PS5 konzoli

- Digitalna verzija od 650 evra

- Blueray (Disk) verzija od 750 evra

NOVI, NEOTPAKUVANA so 1 godina garancija DOSTAPNI VEDNAS!!!

Od Dodatna oprema Dostapni za prodazba se i:


- Igri na disk i digitalni po zelba (se menuva dostapnosta zatoa prasajte)!!!

- DualSense kontroleri za PS5 - 4000-4300 (zavisno od bojata)

- Slusalki SONY PS5 Pulse 3D - 6000

- PS5 Media Remote - 1800

- PS5 DualSense Charging Station - 1800

- PS5 HD Camera - 3500

Vo paket so PS5 KONZOLA dobivate 10-30% popust na dodatnata oprema!!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2261
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации