Објавени: јун. 17 2022 02:59 Моментално гледате: 1

Se prodava PS4 Pro 1TB so 2 kontroleri

Објавени: јун. 17 02:59
Прегледи: 319
Моментално гледате: 1
Se prodava PS4 Pro 1TB konzola so 2 kontroleri. Odlicno socuvan vo odlicna sostojba. Stotuku smeneta i pasta na procesor. Doagja so 2 crni kontroleri.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации