Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUPUVAM ORIGINALNI, NEISPRAVNI DJOISTICI ZA PS3

0 МКД

Се купува од: PS3 09 дек. 00:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Kupuvam samo originalni, rasipani djoistici za PS3 i toa isklucivo od prva i vtora generacija, odnosno od postarite modeli. (davam po-200den.). Isto taka djoisticite moze da bidat i rasklopeni, otvoreni, dokolku gi imaat site komponenti, delovi. (za takvi davam po-100den.).
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации