Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 3

12 000 МКД

Се продава од: Benjamin 09 фев. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Продавам Плејстејшн 3 + CD- FIFA15 со еден контролер.
Benjamin
072762222
Leaflet
Кон почеток