Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moga Pocket android gamepad

2 200 МКД

Се продава од: Алексаднар 28 ноем. 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам bluetooth Moga Pocket gamepad кој е купен пред 1 месец од amazon. Пробан е само неколку пати и работи со сите андроид телефони кои имаат верзија над 2.3. Како што гледате има и држач за телефон и може да држи големи телефони како ноте 5. Доаѓа со бесплатен код за игра кои не сум го искористил и гратис батерии.
Го продавам затоа што купив iphone а gamepadot работи само со android телефони. За информации :
- 071777021 -Јавете се поцле 16 часот
[email protected]
Алексаднар
071777021
Leaflet
Кон почеток