Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Igri za Sony Playstation 4

0 МКД

Се продава од: Luka Mitashev 29 окт. 18:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продаваат игри за PlayStation 4
GTA V-3000
NBA2K14-2000
NBA2K15-2500
NFS RIVALS-2500
AC BLACK FLAG-2400
Игрите се со пакување и се оригинал.По можност цените можат да се договараат
Цедињата не се оштетени
Luka Mitashev
078260261
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации