Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PlayStation 4

25 000 МКД

Се продава од: Tomislav 27 фев. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se prodava playstation 4 nov samo ednska koristen,vo besprekorna sostojba full pakuvanje so slusalki so hdmi kabel,i drugi raboti i 2 igri GTA V I BATTLEFRONT !!!! ITNO I EFTINO !!!!!!
Tomislav
078-410-879
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации