Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SONY PLAYSTATION 3 FAT EXTRA CENA

11 000 МКД

Се продава од: antonij 05 фев. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Se prodava playstation 3 fat, so 1 original racka sony, 1 original igra pes 2013, mnogu malku koristen, kako nov, po idealna cena.
antonij
075670463
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации