Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

XBox 360 cipuvan so kinect

19 999 МКД

Се продава од: Ivan 17 ноем. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Prodavam cipuvan Xbox 360 so kinect i eden controller so 5 igri mnogu malku koristen
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации