Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IGRI ZA PS3 I PS4 ITNO

Се продава од: Albin 27 ноем. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Prodavam Assasins Creed Syndicate(najnoviot) za PS4 , uste ne sum ja uptorebil , uste e pakirana , vo prodavnica cenata e 4500 denari jas ja prodavam za 3500 .
Prodavam 2 igri za ps3 : WatchDogs i GranTurismo5 .(25 euro po igra)
Leaflet
Кон почеток