Објавени: апр. 12 2022 04:13

Xbox so dva kontroleri

МКД

Објавени: апр. 12 04:13
Прегледи: 333
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТ НОВ, НЕ ОТПАКОВАН XBOX SERIES S 512 GB SSD 120 FPS ВО КОМПЛЕТ ЗАЕДНО СО 2 WIRED CONTROLLERS (XBOX, XBSX/PC - СИН И БЕЛ) СИТЕ 3 ПРОДУКТИ СЕ КУПЕНИ 01.2022 КОМПЛЕТ ОД ANHOCH-БИТОЛА СО ЦЕНА 25 590 МКД.
НЕ ОТПАКОВАНИ, СО ГАРАНЦИЈА НА СИТЕ 3 ПРОИЗВОДИ ДО ЈАНУАРИ 2023 ГОД.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
333
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

0038970312515

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации