Објавени: апр. 29 2022 09:01

Xbox 360 so Kinect 16 igri i 3 kontroleri

МКД

Објавени: апр. 29 09:01
Прегледи: 225
Se prodava Xbox 360 so Kinect, 3 kontroler I 16 original igri, odlicno socuvan, dodatok so usb.
-Fifa 19
-Gta 4
-GTA 5
-Minecraft
-Epic mickey 2 the power of two
-Sonic Sega All stars racing
-Rayman origins
-Kinect adventures
-Kinect sports season 2
-Lego Marvel super heroes
-Fifa street
-Moto GP 07
-Kinect sonic free riders
-Pes 2010
-Kinect sports
-Indiana Jones 2
-Batman 2 DC super heroes
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
225
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970300622

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации