Објавени: окт. 22 2021 04:55

Xbox One 1TB so dva joystika

МКД

МКД
Објавени: окт. 22 04:55
Прегледи: 320
Се продава Xbox One со меморија од 1TB. Оди заедно со два џојстикa. Xbox-от е во одлична состојба и е користен 2 години од единствен сопственик.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
320
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078245959

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации